Dietetyk w Lublinie
Dorota Hucał

Kilka słów więcej o mnie…

Zdrowe odżywianie to moja pasja i styl życia. Jestem dietetykiem w Lublinie. Codziennie dbam o to aby moje Klientki dostarczały swoim organizmom jak najwięcej wartości odżywczych. Uważam, że organizm prawidłowo odżywiony jest zdrowszy, wygląda młodziej i lepiej radzi sobie z codziennymi wyzwaniami takimi jak smog, zanieczyszczenia, toksyny, wirusy. Lubię przekazywać swoją pasję innym i zarażać ich zamiłowaniem do zdrowego stylu życia.

Największą satysfakcję sprawia mi praca z kobietami, które chorują na insulinooporność i choroby tarczycy. Klientki, które do mnie przychodzą są najczęściej zmęczone, zdesperowane, bez sił do życia i na dodatek nie lubiące swojego wyglądu.  Przez lata pracy z tą grupą Klientek zaobserwowałam jaka kompozycja diety przynosi najlepsze efekty. Uwielbiam patrzeć, jak moje Klientki budzą się znów do życia, redukują wagę, nabierają energii do życia, stają się bardziej pewne siebie i snują plany na przyszłość.

 

Sprawdź jakie mam oceny na Google i portalu Znany Lekarz

To jest moja ocena Google. Klienci doceniają jakość moich usług.

Pacjenci z portalu Znany Lekarz również oceniają mnie na 5

Zobacz inne opinie o mnie

Dobre potrawy. Dzięki diecie warzę tyle ile 8 lat temu i to nie koniec! Stały kontakt z pacjentem.
Pani Oliwia

Opinia z Google

W końcu taka dieta na której nie chodzę głodny i mam dużo energii! Pani Dorota jest bardzo zaangażowana i wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości!
Pan Irek

Opinia Znany Lekarz

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Doroty. Podejście do pacjenta w pełni profesjonalne i indywidualne…Jadłospisy także zadowalające i smaczne…Polecam poradnię wszystkim, którzy chcą zrzucić kilka kilogramów!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Paulina

Opinia Znany Lekarz

Dieta odchudzająca którą zastosowała u mnie Pani Dorota jest skuteczna,przepisy są bardzo dobre i niedrogie. Ogólnie polecam.

Pani Edyta

Opinia Znany Lekarz

Zrób pierwszy krok do diety.
Napisz do mnie jeśli masz pytanie.

6 + 15 =

Dietetyk Dorota
ul. Tarasowa 4 lokal 8
20-819 Lublin

Dodatkowe informacje:
klatka VIII
osiedle Botanik na przeciwko Stokrotki

Dietetyka Dorota Hucał
NIP 5372352502
REGON: 384743108

 

Telefon & Email
Tel. 504 452 674
E-mail: kontakt@dietetykdorota.pl