Dlaczego Ja – Dietetyk Lublin

Zdrowe odżywianie to moja pasja i styl życia. Jestem dietetykiem w Lublinie. Codziennie dbam o to aby moi Klienci dostarczali swoim organizmom jak najwięcej wartości odżywczych. Uważam, że organizm prawidłowo odżywiony jest zdrowszy, wygląda młodziej i lepiej radzi sobie z codziennymi wyzwaniami takimi jak smog, zanieczyszczenia, toksyny, wirusy. Lubię przekazywać swoją pasję innym i zarażać ich zamiłowaniem do zdrowego stylu życia.

Zdrowe odżywianie

Żeby zdrowo się odżywiać wcale nie trzeba się głodzić i jeść jak najmniej. Nie wierzę w diety-cud i szybką utratę wagi. Jako dietetyk często spotykam osoby w Lublinie, które wiele razy się odchudzały, ale zawsze potem wracały do wagi wyjściowej, lub nawet ją przekraczały. Uważam, że zdrowe odżywianie to systematyczność, cierpliwość i wytrwałość. Żeby wprowadzić je na stałe do swojego życia trzeba wypracować sobie zdrowe nawyki.

Smaczna i zdrowa dieta

Jednocześnie bardzo cenię sobie smak. Lubię gotować, lubię kiedy jedzenie daje przyjemność. Ciągle eksperymentuje i szukam nowych rozwiązań. Uważam, że smaczna i zdrowa dieta idą ze sobą w parze.

Skończyłam studia z Psychodietetyki w WSNS w Lublinie oraz wiele kursów i szkoleń z zakresu dietetyki. Ciągle się uczę i śledzę najnowsze wyniki badań aby jak najlepiej świadczyć swoje usługi.

Jaka jest moja dieta

Motywacja

Z każdym z moich Klientów jestem w ciągłym kontakcie, odpowiadam na pytania, udzielam porad i motywuję, kiedy ma chwile słabości. Monitoruję też jak dieta działa i sprawdzam postępy.

Dopasowany jadłospis

Ułożenie jadłospisu poprzedzone jest szczegółowym wywiadem dietetycznym i rozmową o tym jak jadłospis ma wyglądać, aby jak najlepiej dopasował się do planu dnia, preferencji i zdolności kulinarnych Klienta.

Czas

W dzisiejszych czasach każdy jest zabiegany. Dbam o to aby przygotowanie dań było jak najmniej pracochłonne i nie wymagało dużo czasu ani skomplikowanych składników. Używam w przepisach produktów dostępnych w każdym sklepie.

Jako dietetyk współpracuję z :

  • WP.PL – komentarze do artykułów i nagrań o odżywianiu,
  • Polski Czerwony Krzyż – szkolenia z zakresu odżywiania,
  • Moje teksty na temat diet pojawiają się na GAZETA.PL
  • Warsztaty dietetyczne w ramach różnych eventów,
  • Warsztaty dla szkół i przedszkoli,
  • Układam menu dla firm oferujących catering dietetyczny,
  • Blog Zdrowe Nawyki – 20 tys. czytelników w roku.