Odchudzanie Lublin

Jaka powinna być dieta odchudzająca?

Wiele osób wyobraża sobie, że dieta odchudzająca, to tylko restrykcje, zakazy i jedzenie sałaty z suchą piersią z kurczaka. Tymczasem odpowiednia dieta odchudzająca uwzględnia Twoje preferencje żywieniowe. Powinno znaleźć się w niej miejsce na Twoje ulubione potrawy, na odstępstwo od diety raz na jakiś czas, na odrobinę relaksu.

Jak skutecznie schudnąć?

Od kilku lat spotykam się z Klientami w gabinecie w Lublinie. Przez ten czas usłyszałam setki Waszych historii, co pozwoliło mi jeszcze lepiej zrozumieć problemy osób odchudzających się.

Wiem, że nie jesteś tylko tym co jesz. Jesteś osobą, która ma swoje problemy, ambicje, plany. Wiem, że dieta to nie tylko jadłospis, ale również zmiana nawyków żywieniowych, dostosowanie pór posiłków do planu dnia, pracy, rodziny, otoczenia. Rozumiem, że masz swoje słabości, każdy je ma. Wiem, że będziesz popełniać błędy, ale nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Moim zadaniem jest ułożenie jadłospisu tak, aby to dieta dostosowała się do Ciebie, a nie Ty do niej. Moja praca polega nie tylko na ułożeniu jadłospisu, ale na przeprowadzeniu Cię przez cały skomplikowany proces odchudzania. Będę Twoim osobistym doradcą dietetycznym i zawsze, kiedy będzie to potrzebne, pomogę Ci, doradzę, rozwieję wątpliwości.

Odchudzanie w Lublinie

Zapraszam Cię do mojego gabinetu w Lublinie, porozmawiajmy o tym jak wygląda Twoja dieta teraz, jak możemy ją zmienić żeby Ci smakowała i jednocześnie pozwoliła zrzucić kilka kilogramów.